• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Aydınlatmada Pleksiglas Uygulamaları – morpleksi.com

Aydınlatmada Pleksiglas Uygulamaları – morpleksi.com

 

 

Pleksiglas kesim ve baskı çeşitleri ile uv baskı işlemlerini yapan firmamız, lazer kesim ve pleksiglas üzerine işleme hizmetleri yürütmektedir. Ülke genelinde pleksi işleme, ısıtma ve kesim servislerimizle birçok sektöre hizmet vermekteyiz. Birçok renk ve boyuttaki pleksiglas ürünlerde toptan kesim ve satışımız mevcuttur. Birçok alanda kendine kullanım yeri bulan pleksi ürünler, ülkemizde de birçok sektörde yaygınlaşan bir yere sahiptir.

 

 Mekan Aydınlatma

 

Pleksiglas ürünler harika bir aydınlatma atmosferi yaratır. Odalara ve mekanlara ferahlık katarak, içindeki dekorasyon malzemelerine ve eşyalara karakter kazandırır. Evlerde, mağazalarda, binalarda ışığın içeri girmesi istenen her yerde iyi bir işlevi vardır. Ofislerin yanı sıra, kamu binalarında, fabrikalarda gereksinim duyulan gün ışığının geçirgenliğini fazlasıyla sağlar. Birçok alana özel Pleksi kesim parçalar sayesinde uygun aydınlatma sağlanır. Amaç ışığın kalitesinde bozulma olmadan etkin bir şekilde dağılımının sağlanması ve enerji verimliliğine katkı sağlanmasıdır.

 

 Işık Kalitesinde Süreklilik

 

Pleksiglas aydınlatma gereksinimleri karşılayan en iyi malzemedir. Kaliteli şeffaflık ve parlaklığı sayesinde birçok yüzeyleri şekillendirmektedir. Aydınlatmaya önem veren imalatçıların ve içmimarların tüm teknik tasarımlarını ve gereksinimlerini karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

 

Yeni Teknolojilere Uyumluluk

 

İç ve dış mekan aydınlatmalarında gelişen teknolojilere uyumlu ürünlerdir. Klasik aydınlatma malzemelerinden LED teknolojisine geçilmesiyle birlikte yaşanan gelişmelerde Pleksiglas ürünlerinin etkisi büyüktür. Bu yeni aydınlatma armatürleri, düşük enerji tüketimleri ile büyük avantajlar sağlar. Armatürlerdeki ve kutulardaki incelik ve renk çeşitliliği ile daha fazla ve farklı ışık veriminin alınmasına yardımcı olur. Bulundukları ortamı daha yaşanabilir ve canlı hale getirir.

 

 Pleksiglas Aydınlatma Ürünlerinde Farklı Seçenekler

 

Sıra dışı renkleri ve tasarımlarıyla çok çeşitli seçeneklere sahip olan pleksglas ürünler, geleneksel ışık kaynaklarının daha kullanılabilir ve modern bir görünüme kavuşmasını sağlar. Tasarım üzerinde daha fazla odaklanma imkanı sağlayan ürünler, tasarımcıların için de yeni projeler oluşturma konusunda ilham verici özelliğe sahiptir.

 

Toptan ve perakende pleksiglas satışlarının yanında, farklı renk ve kalitede her türlü ürün ve hizmet hakkında bilgi almak için morpleksi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul ve çevre illeri dahil, Türkiye’nin bütün illerine tabaka halinde veya işlenmiş ve kesilmiş malzeme gönderi yapılmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM