• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Detaylı Ultrason Nedir?

Detaylı Ultrason Nedir?

Her türlü teknolojik cihazları insan sağlığı için en iyi şekilde kullanan uzman doktor  sayesinde en iyi kalitede muayene, takip, tedavileri verilmelidir.  Kadın hastalıkları ve doğum polikliniğinde tecrübeli hekimler sayesinde ayrıntılı ultrason hizmeti alınabilir. Ayrıntılı ultrasondan kısaca bahsetmek gerekirse gebeliğin 18 ve 22. Haftalarında fetüsün organlarının ve vücut bölümlerinin tek tek incelenmesi  işlemidir. Ultrason muayenesini kliniğimizde perinatolog tarafından yapılmakta ve erken dönemde fetüste oluşan anomalilerin zamanında saptanıp önlem alınması bakımından tüm gebelerde rutin olarak uygulanan bir tarama muayenesidir.

Özellikle günümüzde obezite ve kilo problemi sık olarak karşımıza çıkmaktadır. Şişmanlığın ve obezitenin yanında çeşitli yeme bozuklukları sebebiyle aşırı zayıflık yaşayan kişilerde beslenme uzmanı desteği alarak daha sağlıklı bir şekilde hayat sürebilmekte ve bilinçlenmektedirler. Toplumumuz doğru beslenme hakkında bilgi eksikliğine sahip olduğundan sağlıksız beslenmeden kaynaklanan metabolik hastalıkların tedavisi için yine hastanelerin diyetisyenleri tarafından takip ve öneriler alabilirsiniz. Daha sağlıklı ve zinde bir hayat için yine beslenme uzmanları  size önerilerde bulunur.

Son dönemlerde yeni ortaya çıkan verilen bir diğer önemli hizmetlerden biride son dönemde çok yeni çıkan bir tedavi yöntemi olan biorezonans bicom tedavi yöntemidir. Bu yöntem hastaların kendi kendini iyileştirme prensibinden yola çıkarak hastaların yaşam gücünü ve elektrik enerjilerini belirli frekanslarla ölçmeye dayanmaktadır.  bu yeni tedavi yönteminin hastalara hiçbir şekilde yan etkisi olmaması nedeniyle yeni ve teknolojik bilgisayarların kullanıldığı bi,r tedavi yöntemidir.  Hastaların fizyolojik durumlarını ölçer ve zayıf alanları güçlendirmeye yönelik sinyalleri güçlendirerek hastaların iyileşmesini sağlar. Bu yöntemi kuantum fiziği prensiplerine göre çalışan bir tedavi yöntemidir. Eğer tedavi yöntemi hakkında bilgi almak ve tedavi almak istiyorsanız internet üzerinden detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM