• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Film İzlemenin Diğer Adı Tafdi

Film İzlemenin Diğer Adı Tafdi

İnternetin hayatımıza girmesi ile birçok konuda alternatifler çoğaldı. Önceleri filmleri sinemalarda ya da televizyondan izlerken artık günümüzde filmler internetten izlenir oldu. Özellikle akşamları televizyonda zorla dayatılan yayınlar yerine film izlemek daha çok tercih edilmektedir. Bunun altında yatan sebeplere baktığımız zaman o günkü ruh halimize göre seçenekleri değerlendirebilmemiz ön plana çıkmaktadır. Hal böyle olunca internette yayın hayatına başlamış birçok film izleme platformu olsa da birçoğu sürekliliği sağlayamadan yayın hayatlarına veda etti. Sürekliliği sağlayanların kaliteli yayın yapmaları mümkün olmayınca ziyaretçiler tarafından tercih edilmediler. Bu noktada hem sürekliliği koruyan hem de kalitesinden ödün vermeyen tafdi internet üzerinden film izlemek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Kategorileri İnceleyin

İnternetten film izlemek isteyenler için oluşturulmuş olan tafdi film izle platformunda herkese hitap edecek şekilde kategoriler hazırlanmış ve sistemde yayına giren filmler kategorilere ayrılmıştır. Film izlemek istediğinizde o anki ruh halinize uyan kategoriyi seçerek o kategoriye ait filmlerden birini seçerek direkt olarak izleyebilirsiniz. Film kategorilerini incelemek için sitemize giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan film türleri yazısına tıklayarak açılan pencereden, aksiyon, aile, animasyon, belgesel, bilim kurgu, biyografi, dram, fantastik, gerilim, gizem, kısa filmler, komedi, korku, macera, romantik, savaş, spor, suç, tarih gibi kategorilerden birini tercih edebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü ve Bol Seçenekli Film İzleme Keyfi

İnternet platformunun bilinen izleme sitelerinden biri olan film izle tafdi içerisinde yer alan binlerce film hepsi belirli bir standarda göre yayınlanmaktadır. Filmler yayınlanırken Türkçe dublaj ve alt yazılı seçeneği ile yayınlanır. İnternet yavaşlığı göz önüne alınarak birden fazla kaynağa tek parça veya parça olarak yüklenerek hiçbir ziyaretçimizin internet yavaşlığı problem oluşturmamaktadır. Ayrıca eklenen filmlerde çözünürlük kalitesine oldukça fazla dikkat ederek filmleri 720p veya 1080p seçeneği ile yayınlıyoruz. Filmlerle ilgili düşüncelerinizi film altında bulunan yorum formundan ileterek filmi izlememiş kişilerin film ile ilgili birtakım düşüncelere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca film altında yer alan reaksiyon butonları ile filmi değerlendirme şansına sahipsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi

Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi

14 Kasım 2017, Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi için yorumlar kapalı
Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı

Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı

11 Ekim 2016, Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı için yorumlar kapalı
Birbirinden Güzel Araba Modelleri

Birbirinden Güzel Araba Modelleri

11 Ekim 2016, Birbirinden Güzel Araba Modelleri için yorumlar kapalı
Güvenle Takipçi Satın Al

Güvenle Takipçi Satın Al

15 Nisan 2019, Güvenle Takipçi Satın Al için yorumlar kapalı
Baylan ailesinin mutlu günü

Baylan ailesinin mutlu günü

8 Mayıs 2017, Baylan ailesinin mutlu günü için yorumlar kapalı