• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Fotokopi Makinesi

Fotokopi Makinesi

Tüketiciye sunmuş olduğumuz fotokopi makinesi ürünlerinde ihtiyaçların en verimli biçimde karşılanması ilkesini bir an bile göz ardı etmedik. Hizmetin devamlılığını kesintisiz teknik destek anlayışımızla müşteriyi anlayan kendini onun yerine koyan tecrübeli personelimizle, yenilikleri gün geçirmeden müşteriye sunmayı amaç alan bakış açımızla sağladık. Firmamız yüksek müşteri memnuniyeti prensibini en mühim kurumsal ilke edindiği amacıyla satış ve teknik servis yeterlilik belgesi ile uzun vadeli yatırımlar yapmıştır. Müşteri hizmetleri konusundaki hassasiyeti bütün müşterilere üstün servis niteliği sunmasını garanti etmektedir.

Kirama yolu ile bir aygıt kullanmak amacıyla hem kullanıcının hem de hizmet sağlayıcı firmanın birkaç aşamayı yerine getirmesi gerekmektedir. Büro ortamındaki bölgesel olumsuzluklar, kullanıcı kabiliyetleri, problemli bilgisayarlar, windows işletim sistemleri ve network altyapısının denetimi kullanım sözleşmesinin imzalanmasından evvelce yapılmalıdır. Sorunlu bilgisayarlarda, kiralanacak aygıtın işlevsel özelliklerinin kurulumunda sorunlar yaşanmaktadır. Büro ortamı altyapısı ile alakalı kusurların aygıt kurulumundan evvelce tamamlanması gerekir. Firmamız Türkiye’nin bütün bu illere bağlı olan ilçelerde geniş teknik servis ağı ile kullananlara satış ardından servis emniyeti ve teknik servis hizmetini de yanında sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı ilke edinmiştir.

Bunun neticesi olarak piyasa payımızı büyütmeniz de en büyük destek ve memnun müşteri potansiyelimizin firmamızı referans göstermesi olacaktır. Bu işlemler kullanıcının sorumluluğunda olup kiralanacak aygıtın en kısa sürede kullanıma açılması amacıyla hizmet gerçekleştiren firmaya bu noktada yardımcı olunmalıdır. Firmamız ortalama olarak fotokopi makinesi kiralama isteğinden olumsuz olarak değerlendirmektedir. Olumsuzluklarda ilk sırada ortam, ikinci olarak eğitim verilmesine karşın kullanıcıların bir aygıtı kullanmakla alakalı yetersizliklerinin olması ve daha sonra da bilgisayar altyapısı gelmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM