• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz Akhisar’a çıkarma yaptı

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz Akhisar’a çıkarma yaptı

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Akhisar’da kahvelerde ve çay bahçelerinde oturan vatandaşları ziyaret ederek teker teker ellerini sıkıp, sorunlarını dinledi. Eryılmaz, “Akhisar çoktan ‘tamam’ demiş. İYİ Parti herkese iyi gelecek” dedi.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere 1 aydan kısa bir süre kala İYİ Partililer her zamanki gibi sahadaydı.

İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ ve Akhisar İlçe Başkanı Mustafa Kındıroğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Akhisar’da büyük kahve ve çay bahçelerine giderek halkla buluştu.

Vatandaşlarla tek tek el sıkışan ve hatırlarını soran İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, halktan yoğun ilgi gördü.

Akhisar ziyaretine ilişkin açıklama yapan milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, “Biz sadece seçim döneminde bu bölgelere uğrayıp, vatandaştan oy alıp sonra da yüzümüzü dönüp gidecek insanlar değiliz. Diğer siyasetçiler yıllarca bunu yaptı. Vatandaşlar da sürekli bunu soruyorlar. ‘Sadece seçim döneminde mi buraya uğrayacaksınız?’ diyorlar. Biz buradan söz veriyoruz. Hem şahsım, hem tüm milletvekili adaylarımız, hem İl Başkanımız ve yöneticilerimiz, hem de ilçe başkanlarımız ve yönetimleri halkımızın emrine amadedir. Biz Manisa’da her şeyin daha güzel olması için yola çıktık. Akhisar’da gördük ki bu iş çoktan bitmiş. Halk artık yıllardır kendilerini kandıranlara oy vermeyecek. Partimize her kesimden vatandaşımız sıcak bakıyor. Manisa İYİ olacak, Akhisar İYİ olacak. 24 Haziran gecesi çok daha güzel günlerin geleceğini bilerek kafamızı yastığa koyacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi

Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi

14 Kasım 2017, Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi için yorumlar kapalı
Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı

Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı

11 Ekim 2016, Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı için yorumlar kapalı
Birbirinden Güzel Araba Modelleri

Birbirinden Güzel Araba Modelleri

11 Ekim 2016, Birbirinden Güzel Araba Modelleri için yorumlar kapalı