• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Meral Akşener Manisa’ya geliyor

Meral Akşener Manisa’ya geliyor

Manisa’ya kısa bir süre önce partisinin il başkanlığı binasının açılışı için gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 10 Haziran’da gerçekleştireceği miting ile ikinci kez Manisalılarla buluşacak. Sosyal medya hesabından müjdeleyen İyi Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, 40 bin kişi ile Akşener’i karşılamaya hazırlandıklarını belirterek, Manisalıları mitinge davet etti.

Manisa’ya geçen 20 Nisan’da partisinin il başkanlığı binasının açılışı için gelen İyi Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, 24 Haziran seçimleri kapsamında 10 Haziran’da ikinci defa Manisa’ya geliyor. İyi Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, genel başkan Meral Akşener’in kısa süre içinde ikinci kez Manisalılarla buluşacağını belirterek, tüm vatandaşları mitinge davet etti.

YSK’DAN ALTERNATİF ALAN BEKLENİLİYOR

Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda Ramazan çadırlarının olması sebebiyle miting için YSK’dan alternatif alan beklediklerini ifade eden Akdağ, genel başkan Akşener’i, 40 bin kişi ile karşılamaya hazırlandıklarını dile getirdi. 24 Haziran’ın, Türkiye’ye ve Manisa’ya iyi geleceğini iyi geleceğine dikkat çeken Akdağ, “Artık yüzümüzü güneşe dönme vaktimiz geldi. Bunun için genel başkanımız Akşener öncülüğünde gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Akşener’i 40 bin kişi ile karşılayacağız. Manisa’da böyle bir potansiyel var. Manisalıları mitinge davet ediyorum ve Manisalıların mitingte yerlerini alacağına inancım tam.” Diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi

Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi

14 Kasım 2017, Mehmet Akif Ersoy caddesine park yasağı getirildi için yorumlar kapalı
Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı

Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı

11 Ekim 2016, Perakende Teknoloji̇leri̇ Sempozyumu Başladı için yorumlar kapalı
Birbirinden Güzel Araba Modelleri

Birbirinden Güzel Araba Modelleri

11 Ekim 2016, Birbirinden Güzel Araba Modelleri için yorumlar kapalı
Baylan ailesinin mutlu günü

Baylan ailesinin mutlu günü

8 Mayıs 2017, Baylan ailesinin mutlu günü için yorumlar kapalı